Site Overlay

Kurzy Management 3.0

Kurz agilního řízení je koncipován jako dvoudenní workshop. Jeho základní kostra je pevná, ale na každé téma či hru budeme mít dostatek času, což nám umožní projít do detailu vaše individuální příklady, zkušenosti a otázky.

Kurzy pořádáme třikrát až čtyřikrát ročně ve třech lokalitách (Praze, Brně a Ostravě) v češtině i v angličtině.

Přesné místo konání kurzu bude upřesněno nejpozději 14 dní předem v závislosti na počtu účastníků. Vždy se ale bude jednat o lokalitu v centru města v konferenčních prostorech hotelu. Pokud budete mít zájem, můžeme zprostředkovat zajištění ubytování na místě a spojit vše do jedné faktury i s kurzovným. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Pro zajištění plnohodnotné interaktivity a diskuse je minimální počet účastníků kurzu stanoven na 6.

Pro koho je náš kurz vhodný? Obecně pro každého se zájmem o nové trendy v agilním prostředí a práci s lidmi a především tedy pro Team leadery, Change manažery, Senior manažery, Product manažery, Product Ownery, Scrum Mastery, Agilní kouče, apod.

Co vás čeká na kurzu?

Kurzy se konají od 9:00 do 17:00 s hodinovou přestávkou na oběd, který již máte v ceně. Rozmazlovat vás budeme i pomocí coffee breaků a hlavně si užijeme spoustu zábavy.

První den zahájíme pozvolně, poznáme se a upřesníme si principy agilního řízení Managementu 3.0 a před obědem se zaměříme na komplexitu problémů a jejich řešení. Motivace a způsoby jak zaktivovat zaměstnance nám zaberou velkou část odpoledne a den zakončíme u odpovědnosti a delegování.

Druhý den stručně shrneme první den a přejdeme k tématu firemních hodnot, kultury a jejich vztahu. Dopoledne si ještě stihneme popovídat o týmových kompetencích a vzdělávání. Po obědě si vyzkoušíme změny ve firemní struktuře a škálování. Celý workshop pak zakončíme snahou o zlepšení celého systému a způsoby jak měřit úspěch.

Jak se přihlásit?

Přihlásit na kurz je možné přímo přes náš profil na oficiálních stránkách Management 3.0, případně nás můžete kontaktovat přímo (to platí především při uplatnění slevy pro neziskové organizace a startupy). Odkaz na detail konkrétní kurzu naleznete také v přehledové tabulce s vypsanými kurzy níže:

16.-17. března, Praha, kurz v češtině
19.900 Kč bez DPH do 15.února, poté 22.900 Kč
Registrovat
20.-21. dubna, Brno, kurz v češtině
19.900 Kč bez DPH do 19. března, poté 22.900 Kč
Registrovat
11.-12. května, Ostrava, kurz v češtině
19.900 Kč bez DPH do 10. dubna, poté 22.900 Kč
Registrovat

* Na každém workshopu je rezervováno jedno místo za každých 5 účastníků pro neziskové organizace či startupy. Sleva z plné částky kurzovného je 80%. Pokud máte zájem o zlevněné místo, kontaktujte nás přímo .

Co se bude dít před kurzem a co po něm?

Nejpozději 14 dní před konáním kurzu vás budeme kontaktovat s organizačními informacemi (upřesnění místa konání, programu, apod.) a s velmi krátkým dotazníkem, který nám pomůže upravit program workshopu dle vašich potřeb. Pak už jen zbývá těšit se na kurz.

Po kurzu vám bude rozeslán oficiální feedback formulář, jehož vyplnění je nutnou podmínkou organizace Management 3.0 pro získání certifikace. Po pár dnech bude vše zpracováno a vy obdržíte certifikaci o absolvování workshopu.

Plus moduly

Během dvoudenního workshopu jistě naleznete témata, která jsou pro vaší současnou situaci více relevantní než jiná, nebo se jen budete zajímat o detailnější informace. Určitě nestihneme probrat všechny nástroje a hry agilního řízení a proto nabízíme tzv. Plus moduly, které se detailněji specializují na jedno z témat. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem a možnostmi.

Individuální kurzy a konzultace

Máte zájem o individuální kurz třeba pro vaše kolegy nebo tým? Narážíte na překážky při adopci či škálování agilních metodik? Pojďme se sejít na kávu a zjistit, jak vám můžeme pomoci.

Nejbližší termíny kurzů

Kdo vás provede kurzem Managementu 3.0?

Tomáš Meisner

Tomáš prošel během své kariéry menšími firmami, podnikal ve vlastních společnostech a do jeho sbírky patří i korporát. Managementu se věnuje více než deset let a s nástupem agilních metodik hledá jejich propojení s vedením a řízením lidí. To našel v Managementu 3.0, jehož je certifikovaným trenérem.


Více o Tomášovi